2,5-latkowe przygotowania Świąteczne

data: 01 stycznia 2019 grupa: 2.5 latki grupa żółta
Przedświąteczny tydzień w grupie 2,5-latkow przebiegł bardzo pracowicie. Nic dziwnego, w końcu Święta za pasem a nas czekało jeszcze przedstawienie!
Poniedziałkowe zajęcia upłynęły nam na przygotowaniach słodkości na środowe przedstawienie dla rodziców - piekliśmy babeczki i małe pierniczki w różnych, zimowych kształtach.
We wtorek mieszaliśmy z kolei sałatkę - było w niej dużo różnych warzyw i była bardzo kolorowa!
Między naszymi kulinarnymi wyczynami, nie zabrakło poważnych prób do przedstawienia!
Mimo lekkiej tremy, na przedstawieniu daliśmy z siebie wszystko. Potem z radością zajęliśmy się ozdabianiem choinek i pierników u boku rodziców i rodzeństwa.
Po tym wszystkim postanowiliśmy troszkę odpocząć. W czwartek dowiedzieliśmy się, dlaczego obchodzi się Święta Bożego Narodzenia a w piątek poszliśmy do grupy 3-latkow i świetnie się z nimi bawiliśmy!
a.larysz@kanguroweprzedszkole.edu.pl