Aktualności:

PROJEKT KOSMOS- Dzieję się

data: 15 października 2021 grupa: ŻÓŁTA (4l.)
Ależ ostatnio dużo się dzieje! Na początku października dostaliśmy list od Pana Astronauty, który zaprosił nas na przygodę z KOSMOSEM!

Codziennie stawiane są przed nami nowe wyzwania i niespodzianki, które przybliżają nas do tego, aby stać się prawdziwym Astronautą! Świętowaliśmy również „Dzień Dziewczyny”! Było wspaniale! Były tańce, zabawy z chustą i robiliśmy masę , z której stworzyliśmy przepiękne ozdoby. Na początku naszego projektu , każdy z nas powiedział, czego chciałby się dowiedzieć o kosmosie, a także podzielił się wiedzą, którą już ma. Te wszystkie pytania nasze Panie wysłały do naszego Astronauty, aby ten mógł nam na nie wszystkie odpowiedzieć.

Nasz przyjaciel każdego dnia pokazuje nam piękno kosmosu. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie układu słonecznego. Wiemy jakie planety krążą wokół Słońca, i dlaczego życie na nich nie byłoby możliwe.  Dowiedzieliśmy się, że nasze Słońce jest gwiazdą. Wykonaliśmy doświadczenie, pokazujące jak wygląda nasza galaktyka, w której mieszkamy. Każdy z nas mógł zabrać ze sobą do domu kawałek kosmosu, wypełnionego kolorami i gwiazdami. Jeżeli mielibyśmy to wszystko ująć w kilku słowach to nie dalibyśmy rady. Przygody, doświadczenia, wspaniała atmosfera jeszcze bardziej generują w nas chęć do zdobywania nowej wiedzy

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe