Aktualności:

W poszukiwaniu wiosny!

data: 16 marca 2022 grupa: ZIELONA (6l.)
Tęsknimy za słońcem, długimi spacerami i zabawą w ogrodzie! Cały ten tydzień gadaliśmy, zaglądaliśmy i poszukiwaliśmy oznak nadchodzącej wiosny!

Słońce za oknem podpowiadało nam, że pora najwyższa pochować zimowe ubrania i czas na wiosenne przygody. Podczas codziennych spacerów odkryliśmy w osiedlowych ogródkach pełno wiosennych kwiatów! Przebiśniegi, krokusy, pierwiosnki i małe uśpione jeszcze tulipany i hiacynty. 

Wiosnę odkryliśmy również w naszym przedszkolnym ogrodzie. Na drzewach leszczyny, na pączkujących krzewach i drzewach oraz maleńkich krokusach losowo  zdobiących nasz trawnik. Widzieliśmy również motyle nisko latające nad naszymi głowami oraz słyszeliśmy śpiew ptaków. 

W oczekiwaniu na kalendarzową wiosnę wspólnie z innymi przedszkolakami przygotowaliśmy piękna, kwiecistą dekorację na korytarzu! Nasze tulipany cieszą oko wszystkich! 

A teraz czekamy już na Wspólne, Kangurowe Powitanie Wiosny, które mamy nadzieję będzie okazją do wspólnego świętowania jednej z naszych ulubionych pór roku! 

Więcej aktualności…
kontakt:
olszanska@kanguroweprzedszkole.edu.pl
tel. 516 194 960, 12 411 82 71
ul. Olszańska 15
31-517 Kraków
współpraca:
praca i staż
przedszkola firmowe