przedszkole w spokojnym centrum miasta

Kangurowe Przedszkole przy ul.Olszańskiej 15 położone jest w centrum miasta, na cichym i spokojnym osiedlu Oficerskim.

Podczas naszych codziennych spacerów ćwiczymy i nabywamy różne umiejętności, wędrujemy bliższymi i dalszymi uliczkami, bawimy się na placach zabaw. Każde nasze wyjście jest czasem rozmów, trenowaniem twórczego myślenia, stawianiem pytań i poczukiwaniem odpowiedzi.

Podziwiamy zmieniające się pory roku, które możemy obserwować w sąsiednich ogródkach oraz podczas wypraw wzdłuż Białuchy. Trenujemy nasze nogi wędrując coraz dalej, odkrywając nowe rejony, pokonując kolejne wyzwania.

Zapraszamy na wspólny spacer z Kangurowymi Przedszkolakami.

Nasz ogród daje nam także wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.

czy to ciężarówka, czy sprzęt gimnastycznyCzy to ciężarówka, czy sprzęt gimnastyczny

Wspólna ogrodowa zabawa to jest to co bardzo lubimy Wspólna ogrodowa zabawa to jest to, co bardzo lubimy

Poniżej prezentujemy mapę naszych tras spacerowych.

Każda grupa chadza własnymi ścieżkami.

Do ogrodu wychodzimy i ustawianie się w pary ćwiczymy
Nasza rzeka - Białucha
Spacer zimową porą... urokliwy...